Darmowy program dla firm transportowych

PC Market firmy Insoft więc znacznie podatny program, zarówno dla młodszego biznesu jak także dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł kluczowy jest w wpływu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wagę rozwoju firmy można rozwijać ją o dodatkowe elementy. PC Market jest pozytywnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest przez polskich użytkowników. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla wielkich sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W każdym czynniku będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż toż wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca zapewnia Ci najprostsze ceny. Zazwyczaj będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile ma Ci również wpłacić pieniędzy. W każdej chwili program opisze jaką ilość pieniędzy przechodzisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić dużo momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy weźmiesz spośród dopłacie kolektorów informacji. Samodzielnie i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla naszego składu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to kwestia zaledwie kilku sekund.

Na rodzimym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Jednym z najpopularniejszych jest program PC-Market.

Zrobiony jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Bierze go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Lekki i popularny w obsłudze, w nieświadomy zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na specjalną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego układu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest łatwy, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą widocznych na targu urządzeń fiskalnych, a dodatkowo wszystkiego typie sprzętem, który ważna napotkać w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.